Naše kurzy a workshopy

Kam za kurzem?

Kurzy probíhají v Praze nebo nedaleko Prahy v Letech u Dobřichovic v pohybovém centru Elišky Lechnerové Pohnislety. Případně za vámi rádi přijedeme do vaší firmy, sportovního klubu apod.
6ti hodinový Kurz

Objevte své nohy

Diagnostika a terapie pro každodenní praxi

Poznejte sami na sobě, prakticky i teoreticky jak nohy při každém kroku pracují a jakými mechanismy dokáží ovlivňovat nejen celé tělo i mysl. Snadněji si pak odpovíte na otázky např.: Co dělat s vbočenými palci, Kdy je vhodné chodit bos? Jaká je opravdu vhodná obuv pro děti i dospělé? Jaký vliv má aktivita plosek na bolesti zad, diastázu, migrénu a mnohé další problémy.

Přibližně 6ti hodinový kurz pro maximálně 12 účastníků zahrnuje 3 bloky:

1. blokFunkce a vývoj nohy v praxi – Tuto část vede Mgr. Hana Bláhová. V teorii i praxi si zažijete funkci nohy a její propojení s dalšími segmenty těla. Ozřejmíte si souvislosti mezi tvarem (anatomií) a funkcí nohy a zjistíte jak dokáže noha ovlivňovat i vzdálené části těla.

2. blok Poznej svoje nohy a zlepši jejich kondici! - Blok vede Bc. Richard Vaľa. Na bázi zážitkového principu se dozvíte, jak na podporu a obnovu funkce, síly a šikovnosti, aby nohy nebolely, nosily a sloužily vašemu tělu co nejlépe.

3. blok - Příběh nohou – Závěrečnou část vede Mgr. Petra Garbová, Ph.D. Nahlédnete v ní na funkci nohy z psychologického hlediska a prostřednictvím arteterapie. Noha je symbolem kontaktu a stability. Stará se o to na čem stojíme, kam a jak jdeme.
Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste správný kurz nebo termín? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno  E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com