Naše kurzy a workshopy

Kam za kurzem?

Kurzy probíhají v Praze nebo nedaleko Prahy v Letech u Dobřichovic v pohybovém centru Elišky Lechnerové Pohnislety. Případně za vámi rádi přijedeme do vaší firmy, sportovního klubu apod.
2,5hodinový workshop - praktický seminář

Jak pečovat o jizvy v oblasti břicha

Čeká vás plánovaný císařský řez nebo jiná operace v oblasti břicha? Porodila jste císařským řezem? Využijte praktický seminář, kde vás seznámíme se základy práce s jizvou, s lokálními technikami i s celostními postupy.

Přibližně 2,5tihodinový praktický seminář pro maximálně 12 účastníků zahrnuje teoretickou a praktickou část pro práci s jizvou a to i v kontextu s celostními postupy. Kurzy jsou organizovány v Letech u Dobřichovic a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Zajímá vás co workshopu řekli účastníci?

Jana
"Bylo fajn, že se Hanka měla prostor chvilku věnovat každé účastnici, což jistě všechny ocenily, jelikož každá tam přišla s jiným problémem."
Veronika
"Seminář byl fajn a vzhledem k individuální praktické části byl nad moje očekávání. Děkuji!!!"
Zuzana
"Teoretická část mi připadala přiměřeně dlouhá, resp. vždy záleží na znalosti účastnic, ale z obecného hlediska byla teorie dostatečná. Seminář bych rozhodně doporučila, ale praktické části by mohlo být věnováno ještě více prostoru."

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste správný kurz nebo termín? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno  E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com